سه شنبه 13 دسامبر 2016، 10:24 بعد از ظهر پلیس تحقیقات خود را به آقاي جئونگ مرگ را در Chalong اسکله.

بنابراین شما ممکن است کتاب با اعتماد به نفس ما عضو به طور کامل با مجوز از سازمان گردشگری تایلند است. سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند. انتخاب اضافی VIP کروز. 4. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. تور جزیره کی کخ یک تجربه کاملا جدید را به شما ارائه می دهد. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید. پوکت است چیزهای زیادی برای مشاهده شده و تجربه که آن طول می کشد یک متخصص فنون جنگی خوب آن را همه در و از پیش برنامه ریزی. ما خیره کننده مشاهده گشت و گذار در طول مسیر، به کشف اسرار جلوگیری... آب آبی روشن دریا در جزیره مراسم مای.

سه شنبه 13 دسامبر 2016، 10:24 بعد از ظهر پلیس تحقیقات خود را به آقاي جئونگ مرگ را در Chalong اسکله. عکس: تا 33، در طول سفر غواصی به جزیره مرجانی فوت نموده Eakkapop Thongtub مجیدی ستون Nareuwat Phutwiro محقق با پلیس های گردشگری پوکت در 10:30 صبح ديروز که به نام گردشگری کره جنوبی توسط پلیس به عنوان آقاي جئونگ یونگ مطلع بود. Nareuwat گردنه مجیدی پس از تحقیق ما یاد گرفتیم که وارد آقاي جئونگ در پوکت در دسامبر 10 با همسرش ماه عسل خود را جشن، زن و شوهر به ترک از پوکت در 14 دسامبر گفت:. ما گفته شد که در طول سفر به کوه Hae جئونگ آقاي می خواستند برای رفتن غواصی و راهنمای تور به lifejacket که او حاضر به انجام توصیه شد. او گفت: ما معتقدیم که این بخش در مرگ او بازی. آقاي Jeongs بدن پس از ورود در Chalong اسکله Dibuk بیمارستان منتقل می شد. مجیدی گردنه Nareuwat تایید کرد که رسیدگی به آقاي Jeongs مرگ ادامه دارد.

Http://www.thephuketnews.com/south-korean-tourist-dies-during-phuket-honeymoon-60208.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

طبیعت جزیره کامل است. آب بسیار روشن را می بینید زندگی دریایی در دریا بسیار آسان می کند، آسمان برای غواصی... برای یک روز که... Kayaking دریا در خلیج سدیم چانگ به شما می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد و شخصی این بخش های شگفت انگیز از جهان. یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر را در چانگ سدیم خلیج است. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید. لذت بردن از کی جزایر "خاموش توریستی آهنگ" تور کردن مسیر گردشگری – رقص کخ کی جزیره شامل بازدید از بهترین سواحل شمال از لا خان در haem پارک ملی پسر. غواصی & سفر روز غواصی غواصی غواصی روز سفر برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید و غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به ویلا گاو کوهان دار & جزایر فی. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید.