اینجا شما کشف مکان های بالا برای تعطیلات تابستانی شما چیست.

با چادر تا شما بسیار کولر اردوگاه-به طور کلی ایجاد سایت کنید. اینجا شما کشف مکان های بالا برای تعطیلات تابستانی شما چیست. شما می توانید سایه بان با خمرهای شکل، منحنی شکل و یا که به سادگی کردن جرقه بزند. در اعتیاد به آن دریا فوق العاده Mondello روستای باستانی ماهیگیران مشهور برای رویدادهای ورزشی و غذایی تابستان آن است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. Cefalu بین پالرمو و Capo D' اورلاندو است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. در ایتالیا بهترین منطقه است سیسیل اینجا دمای دریا به شنا همه سال.

محل بزرگ، اما اجتناب از اتاق با نمای شهر (موسیقی با صدای بلند و سر و صدا از خیابان). شام بوفه BBQ را امتحان کنید." مسافر نوامبر سال 2016 AS Bhu آنگا ثانی توچال و آبگرم عالی 4.0 / 5 (بررسی واقعی 198) Hotels.com RewardsFor هر شب 10 دریافت 1 رایگان! 162 نفر نگاه به این هتل در آخرین ساعت های اخیر بررسی "احتمالا بهترین مکان برای اقامت در Railay شرق ساحل. بسیار مدرن و خوب فکر کردن طراحی. هنگامی که ما در استخر بی نهایت ما قطعا byes رهگذران حسادت ساخته شده. نوار استخر فوق العاده است! به طور کلی بسیار بسیار توصیه می شود. "مسافر یدلایمخیرات 2016، در Railay شاهزاده رفت و آمد مکرر & آبگرم عالی 4.0 / 5 (301 بررسی واقعی) Hotels.com RewardsFor هر شب 10 دریافت 1 رایگان! 99 مردم نگاه به این هتل در آخرین ساعت های اخیر بررسی "Went برای دختر تولد 10 (در تاریخ 10/10). حق واقع شده که در آن شما دریافت کردن longboat در اسکله. با آب تازه چک در دیدار نسیم بود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.hotels.com/de1303253/hotels-krabi-thailand/

وجود یکشنبه بیشترین ساحل پیش نمی هزینه، اما برای کسانی که آن را پیش نمایش قیمت 10 برای ورودی و کابین باقی نیست. در اعتیاد به آن دریا فوق العاده Mondello روستای باستانی ماهیگیران مشهور برای رویدادهای ورزشی و غذایی تابستان آن است. چتر بازی معنا بزرگ در خانه یا وسیله نقلیه تفریحی و آنها خواهید بود در تریلر خود نیز هست. معروف برای حضور ماهیگیران باستان "تناژ" ابزار به ماهی ماهی تن است. Mondello یکی از محل شناخته تابستان ایتالیا، آن را نزدیک به پالرمو بزرگترین شهر سیسیل است. سایه بان سایه ای که نور مستقیم خورشید از ورود به ویندوز را متوقف می کند و نیز به پایان می رسد تا خنک کننده هوا است که می آید در پنجره نیمه بسته نگهداشته ترک را فراهم می کند. امیدوارم پایان تور شما را به بوی تنظیم است و هیچ عوارض بیماری وجود دارد. دفتر حکاکی و چاپ مکانی جذاب برای اقامت و با گرفتن وقت قبلی فقط.