بزرگ ژاپن برنامه سفر بادبان بین یوکوهاما (توکیو) و اوزاکا، با منظره Cruising و بازديد به شیمیزو، Shingu، کاگوشیما، ناگازاکی، Hakata و هیروشیما ژاپن; و همچنین بوسان کره جنوبی.

Phuket.arriott تفریحگاه و آبگرم، Na یانگ محافظ ساحل آرامش ما Na یانگ ساحل توچال فرار به زیبایی پوکت ماریوت خوابگاه و ویلا ساحل یانگ Na و مراقبت خود را پشت سر بگذارید. کاملا redeveloped پس از سونامی 2004, Patong است جاده های اصلی با رستوران ها، مغازه ها، و بی شماری کافه و باشگاه اندود شده است. این ادامه مطلب... Patong... بیشتر محل امکانات و کارمندان عالی واقع در شهر کامپالا ممنوعیت این رفت و آمد مکرر لوکس است سکته 1.2 کیلومتر 1.9 از سونامی یادبود و در عرض 3 دقیقه 5 کیلومتر پوکت... بیشتر "مکان بزرگ. محیط زیست برای recuperating از استرس کار منجر شد. گارانتی هتل گل مونترال ریتز کارلتون ریتز لندن و ریتز کارلتون محل اقامت صدق نمی کند. دیگر نوشته محبوب آخرین لحظه عبارتند از: پوکت آتاری 4 ستاره 4 ستاره بهترین غربی برتر Bangtao ساحل توچال & آبگرم و 4.5 ستاره M├╢venpick رفت و آمد مکرر & آبگرم هارون ساحل پوکت. منطقه پوکت است سهم خود را از معاملات خوب شروع با Panomporn Patong محل که به محبوب با چانه زنی خریداران است.

در رابطه با کشتی جدید آسیا و سعودی خط ستاره قدرت پردازش رویداد با کاهش نرخ و انتخاب یک رایگان خود را گرفتن هنگام رزرو 9 دسامبر سال 2016 آغاز شد. قدرت پردازش رایگان شامل انتخاب تا 2 شب اقامت در هتل با تعریف قبل/بعد; حق بیمه بسته آشامیدنی; بسته نامحدود Wi-Fi; یا تا به اعتبار کنار کشتی هزار دلاری. ستاره قدرت پردازش رویداد کاهش نرخ در شروع ایالات متحده $3,999 در هر مهمان برای 10 روز ژاپن بزرگ کروز آوریل یا قایقرانی 14 یا 24, 2018. سفرنامه ژاپن بزرگ بادبان یوکوهاما (توکیو) و اوزاکا، با منظره cruising و بازديد به شیمیزو Shingu کاگوشیما ناگازاکی Hakata و هیروشیما ژاپن; و همچنین بوسان کره جنوبی. دوازده عزیمت در cruises آسیا و سعودی از اكتبر 2017 از طریق آوریل سال 2018 ارائه شده; کتاب 9 دسامبر سال 2016. کاوش آسیا روی sailings Windstar تمام ستاره افسانه مهمان 212 همه مجموعه در سعودی و آسیا در 2017 و 2018 روی افسانه مهمان 212 ستاره مباهات همه مجموعه و زیبایی منصوب فضاهای عمومی مانند رستوران AmphorA ظریف برگزار خواهد شد. رستوران ایوان لذت بخش در شب به عنوان شمع رمانتیک با منوی التقاطی و ناهار خوری باز دو برابر. سالن باشگاه قایق رانی مارکی واقع بر روی عرشه بالا مهمان نقطه های مورد علاقه برای موبایل برای استراحت، مخلوط و ممزوج شدن در حالی که با بهره گیری از 270 درجه داخل سالن/فضای باز مشاهده فرصت ها از محل زندگی اتاق به سبک راحت است. رسم مربیان نقاط، نوار قهوه/چای تخصص و جداجدا گزش نور در طول روز، تجدید، و سرویس کامل هوای آزاد ستاره نوار نزدیک توسط. مهمان از 106 سوئیت شامل 36 محبوب سوئیت بالکن با بالکن فرانسوی است که موبایل به خارج و لذت بردن از مناظر اقیانوس نزدیک دعوت کنید; یا یکی از 64 اقیانوس مشاهده سوئیت با پنجره های بزرگ تصویر را انتخاب کنید. Windstar سوئیت ارائه اتاق بیشتر از بسیاری از هتل ها با دکور شیک، جعبه های پیاده روی، حمام با وان یا دوش بالا از خط LOccitane لوازم آرایش و منطقه آرام نشستن با نمای سنگ مرمر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

Our.op 10 هتل در ساحل هارون لیست میزبان تفریحی روزانه تعداد ترین موجود در هارون از مقرون به صرفه دسترسی رفت و آمد مکرر ادامه مطلب... ما برای کلمات شیطان و تأیید صحت همه مهمان بررسی قبل از اضافه کردن آنها به سایت ما. این لیست 10 بهترین هتل در Patong ویترین اوج گزینه های acDommodation در این شهر شلوغ رفت و آمد مکرر. بررسی نرخ & دسترس بودن اتاق وقتی شما بصورت مستقیم در Marriott.com بهترین ضمانت سرعت دسترس مطمئن می سازد که شما را به طور مستقیم با ما کتاب شما را به دریافت بهترین نرخ. دستی به ماساژ kt 7 و رستوران ها. می خواهید برای باز کردن با VIP قابل درمان آبگرم? این برنامه شامل مهمان متوسط امتیاز از 4.83 Moevenpick Bangtao رفت و آمد مکرر ساحل پوکت نیز ارزش یک نگاه است. در هتل های درجه اول نزدیکی این منطقه نمی توانید خانم canters مناظر و بیشتر شلوغ خرید. رایگان شاتل به پا تانگ نیز تماس خوب است.