طول می کشد یک توریست به وبلاگ خط مهار در مناظر از Aloft.

نقطه دیگری در این جزیره است که در آن غار Waitomo در آن قرار دارد. Pares رفت و آمد مکرر, پوکت, تایلند سوئیت استخر آب ترکیبی است از جاذبه های اصلی از pares که منظره دریا درخشان را فراهم می کند. این کشور اروپایی و اسیایی نشانه به با شکوه، زیبا سواحل شنی سفید، شگفت انگیز رستوران و موزه پر از آثار باستانی است که نمایش غنای تاریخ ترکیه است. استخر بی نهایت هتل در تراس واقع شده است و بسیاری از سوئیت لوکس با تخت های فارسی به سبک در منطقه آرامش را احاطه کرده. 20-فرهنگ این کشور نیز بسیار موثر است. رعایت فیل بزرگ گربه مانند پلنگ، hyenas، روباه خفاش گوش دار، شیر، یوزپلنگ، گورخر ها، اجاره، گاو وحشی، غزال های تامسون، ایمپالا، بالا، زرافه، انواع مختلفی از پرندگان در زیستگاه طبیعی خود همه واقعا شگفت انگیز است. آمریکای مرکزی به نفس برخی از سواحل و گونه های نادر گیاهان و جانوران است. استخر به سطح تقسیم شده است و به معنای واقعی کلمه می توان تجربه سحر و جادو در بدن آب در هوا با صدای طبیعت در پشت سر هم، شناور و انزوای کامل. در سنگ پرتاب دور از ساحل Chaweng است و به عنوان یکی از دیدنی ترین استخر در جهان توسط سی ان ان سفر تاریخ.

درخواست بر اساس چیانگ مای Egle مسیر شرکت، به گردشگران ارائه طیف وسیعی از تحصیل چنین پستی پوشش, همچنین به عنوان شناخته شده ropesliding های هوایی به دنبال ارسال شده بود. Thanya Netithammakun مدیر کل این اداره گفت: آژانس پایین درخواست تبدیل به دلیل پستی خطرات بالقوه پوشش شمار و همچنین مسئله قانونی با استفاده از جنگل برای چنین فعالیت. پوشش فایل های فشرده، که در آن فرد افقی در هوا توسط قرقره به حالت تعلیق در کابل بادبان است تبدیل به محبوب در میان گردشگران تایلند و خارجی تازگی اپراتورهای گردشگری به طور فزاینده ای برای ترویج ورزش ماجراجویی نگاه، او گفت. آقای Thanya گفت: خط زیپ همیشه قابل اعتماد نیست و در گذشته، او گفت: مسئول حوادث بوده است به همین دلیل است که مطلع NPWPCD پارک ملی و پناهگاه حیات وحش به ممنوعیت فعالیت. گردشگری به وبلاگ خط مهار در مناظر از aloft می گیرد. (خبر اول) مساحت جنگل به عنوان سایت برای خط پیشنهادی پستی انتخاب بخشی از طرح 51 رای قریه Kha Pa پنگ منع ارتباط Doi Suthep Pui پارک ملی و مای ملی حاشیه جنگل رزرو در چیانگ مای است. او گفت: این منطقه در مناطق شناخته شده به عنوان "زمینه خدمات"، که باز به گردشگری تفریحی، نیست. وی افزود: این منطقه نیز تایید حق زمین تحت قطعنامه کابینه 30 ژوئن 1998 انتظار است. فعالیت خط پستی جای دیگر در چیانگ مای همچنین در پوکت و Krabi ارائه می گردد. چند حوادث مربوط به فعالیت های تازه, به گفته آقاي Thanya گزارش شده است. تعداد شکایات واصل شده در برابر وبلاگ خط اپراتورها در تایلند برای امتناع از مسئولیت برای حوادث و سوانح، او گفت.

Http://www.bangkokpost.com/news/general/1140293/wildlife-officials-reject-zip-line-bid شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تعطیلات کمک شما کشف دوباره جوان شاد و جدید شما. خوش آمدید به جزیره بزرگ تایلند پوکت. Niʻihau بدون اقامت را فراهم می کند. همچنین، جشنواره خرید دبی و ضربه تلماسه نه هنوز. شما انواع ایبیزا/پوکت به تفکر با شما در هیمالیا، شما می خواهم? همچنین Moravske Toplice شهر آبگرم است که هزاران نفر از گردشگران به جذب سالانه بسیار معروف است. با این حال، سواحل در قسمت جنوب شرقی استان همچنین ارزش بازدید مانند خلیج Chalong هستند. واقعا تمام طول سال معتدل است. نیویورک یکی از شلوغ ترین شهرهای در جهان است. و دلیل خوبی برای این وجود دارد.