مسافران کسب و کار نیز باید خودداری از هر گونه رفتار نامناسب و یا بی احترامی.

Some.ut اجازه می دهد همه پاسگاه موتور سیکلت از طریق. به عنوان تنها جنوب شرق کشور آسیایی هرگز به آنجا ساکن می شود، آن هم با باور نکردنی فرهنگی و تاریخی سایت, از جمله خرابه که کشش پشت صدها سال نکردم است. راه های هوایی بانکوک خود را به عنوان "شرکت هواپیمایی آسیا بوتیک" ترویج و انحصار نزدیک در پرواز به فرودگاه خود را در شرکت Samui در حال حاضر با تای ایرویز Sukhothai و برادر به اشتراک گذاشته است. پورنوگرافی و انتقاد از خانواده سلطنتی تایلند غیرقانونی است و دولت تایلند-فعالانه چیزی دسترسی وب سایت با این مطالب داخل و خارج از تایلند. آن را حدود یک دقیقه طول می کشد و سپس همه را ادامه خواهد داد که آنها را ترک کردن. دیگر جاذبه های فرهنگی شامل Ph والت والت اجرا و خانه جیم تامپسون، اما این تنها کسری از مناظر ممکن شده می تواند. Tubtim راب ทับทิมกรอบ "آب با شربت و شیر نارگیل". سرعت های آهسته تر یافت برای پیام رسانی است، اما نه به اندازه کافی خوب برای عکس ها و فیلم ها هستند. هوش مصنوعی یک تماس دو شبیه, اما کمی گران تر از بسته های اینترنت آن را به عنوان بزرگترین شبکه در تایلند است.

به شما توصیه برای بررسی جزئیات و باز تاریخ و زمان ارسال شده در وب سایت پیگیری خانواده سلطنتی این لینک (http://brh.thaigov.net) لطفا می شود توصیه های زیر: سلطنتی از وقوع پیشنهاد که سرگرمی کسب و کار در طول دوره تش به عنوان طبیعی که ممکن است در حالی که به خاطر تحمل تناسب به وضعیت ادامه می تواند. دولت در نظر دارد به اجازه همه ایستگاه های تلویزیونی برای بازگشت به حالت عادی برنامه نویسی یک ماه پس از رحلت پادشاه بسیار احترام. تمام سیستم های به عنوان برنامه های تلویزیونی اما طبیعی ادامه می باید و درام القای باید دانش و اطلاعات در مورد او اعلیحضرت پادشاه Bhumibol Adulyadej است میدهند بزرگ و فعالیت های سلطنتی برای مخاطبان خود را. اگر چه عزاداری لباس برای بازدید لازم است، یادآوری و احترام لباس در اماکن عمومی توصیه شده است. مسافران کسب و کار نیز باید از هرگونه رفتار نامناسب و یا بی احترامی خودداری می کنند. به آنها خواهد بود محل برگزاری مراسم تشییع جنازه سلطنتی موش مکانهای باز به طور معمول غیر از مناطق محفوظ است در Wat Phra Kaeo (معبد بودا زمرد) و کاخ بزرگ خواهد بود. اگر چه جشن به علامت احترام دلسرد رویدادهای فرهنگی به طور معمول برگزار خواهد شد. حوادث ممکن است به حافظه اعلیحضرت پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر اختصاص داده شده. همه حمل و نقل و بانک ها و بیمارستان و سایر خدمات عمومی به کار به طور معمول ادامه خواهد داد.

Http://finance.yahoo.com/news/tceb-statement-recommendations-regarding-mourning-114200193.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شرق تایلند, قبلا یک-دو-رفتن، به راحتی dodgiest حمل کننده اصلی تایلند پرواز دسته ragtag هواپیماهای باستانی با رکورد ایمنی ضعیف از جمله تصادف در پوکت در سال 2007 که به کشته شدن 90 تن است. اگر شما قصد رفتن در سوار فیل فیل خرید نقاشی یا "فیل ها برای فعالیت های دیگر استفاده از" از خود بدرفتاری به حساب را. بنابراین، سال تایلندی 2558 غربی تا سال 2015 مطابقت دارد. تایلند نیز برنامه ای در حال تبدیل شدن به هاب برای گردشگری بودایی در منطقه است. ویرایش 19 رتبه های بین المللی در مسترکارت 2014 و 2015 شاخص شهر مقصد جهانی، بانکوک شماره دو top 20 بیشترین بازدید شهرهای جهان, انتهایی فقط لندن قرار گرفت. 20 21 سفر و گردشگری رقابت 2015 گزارش منتشر شده توسط مجمع جهانی اقتصاد رتبه تایلند 35 ملل 141. منطقه میزبانی گردشگران بدترین ایان در شمال شرقی است. پارک ملی گاو کوهان دار خان در اولین پارک ملی تایلند به بانکوک نزدیک است. بررسی اجمالی: بارج بانکوک چینی، تایلند... از حبوبات بالدار و ترد طعم شیرین و ترش. گرفتن نگه کارت رقص سیمد خارج از بانکوک چالش هر چند است. Thais مودبی هستند و در حالی که تحمل قابل ملاحظه ای از خارجی ها gallivanting در سواحل خود و با زنان خود، شما را پیدا کنید اگر شما به نوبه خود به درمان آنها و آداب و رسوم خود را با احترام که شما بیشتر احترام کنید.