پر از پیتزا فروشی خوب, رستوران ها و فست فود است.

منطقه نیاگارا surrounFing غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. مارینا دی مونیکا، بهشت windsurfers Pozzallo، 30 کیلومتری Sampieri Ragusa نزدیک به Scicli و مونیکا ساحل D'Orlando در ساحل از Messina Messina Capo صخره Gregorio سنت با نمای جزایر Aeolian و Tindari مشخص می شود. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. اینجا شما کشف مکان های بالا برای تعطیلات تابستانی شما چیست. Taormina مروارید دریای مدیترانه، این روستا قرون وسطی است. در پایان این سفر بازدید از فروشگاه هدیه حتما. قبل از شروع وسیله نقلیه خود را ضربه محکم و ناگهانی چتر پایین یا زمانی که شما سر پایین جاده تا آنها را باز نکنید در غیر این صورت به آنها امن. انتصاب تاریخ و زمان می تواند دشوار برای مدیریت و وقت گیر برای هماهنگ باشد. ژوئیه و اوت شلوغ هستند و سواحل کمتر قابل دسترسی با ماشین و دشوار است برای پیدا کردن پارکینگ. شما ممکن است در نظر بگیرید تماس با شرکت مسافرتی است که دارای تخصص در نوع گروه یا مقصد شما در علاقمند هستند.

هر اتاق فضای زندگی سخاوتمندانه از 24-49 متر مربع است و در هر دو اتاق خانواده یا متصل به سبک با انتخاب دو یا دو تخت در دسترس می آید. رفت و آمد مکرر به طور کامل مجهز است و برای آرامش کامل با استخر روباز و مرکز تناسب اندام و bistro به سبک رستوران و دسترسی رایگان و امکانات جلسه است. اوکس سرو دریاچه رفت و آمد مکرر باز تعریف شکارچی دره مهمان نوازی با چند میلیون دلاری انتقال اوکس سرو دریاچه رفت و آمد مکرر در قلب ولز محبوب منطقه شراب, دره شکارچی برداشت پاداش سرمایه گذاری چند میلیون دلاری که بیشتر اموال به یکی از شکارچیان به دنبال پس از اسکان کنفرانس حوادث و مقصد عروسی تبدیل خواهد شد. بخش پیشرو در ارائه خوابگاه اوکس هتل & اقامتگاههای تفریحی را شبکه اموال 54 قوی اوکس سرو دریاچه رفت و آمد مکرر در حال حاضر 6 میلیون دلار سرمایه گذاری در ارتقاء از آن را ندیده بود با hotelier در اكتبر 2013 به دست آورد. در حال حاضر رفت و آمد مکرر 100 هکتار است اضافی دستخوش پیشرفت بهبود کلی مهمان، با سرمایه گذاری قابل توجهی در هزینه حدود 4 میلیون دلار اختصاص داده شده به آن ویلا اقامت قهرمانی گلف امکانات کنفرانس و رویدادها زمینه های مشترک و در محل مواد غذایی و آشامیدنی میلادی تجربه. IHG راه اندازی هتل ها حتی نام تجاری شیوه زندگی در استرالیا و نیوزیلند IHG (گروه هتلهای بین قاره) و شرکت سرمایه گذاری بین المللی گروه تخصصی سرمایه گذاری امروز اعلام کرد قرارداد انحصاری برای توسعه نمونه کارها از هتل ها حتی در سراسر کلید استرالیا و نیوزیلند پایتخت و مراکز اقتصادی. این اولین نمونه کارها از نام تجاری به خارج از ایالات متحده توسعه یافته است و صنعت اول است. بدون نام تجاری هتل فراهم می کند تجربه جامع سلامتی زیر یک سقف. IHG بهداشت و سلامتی است که یکی از سریعترین رشد صنایع در استرالیا، ساخت آن را محل مناسبی برای رشد نام تجاری به رسمیت شناخته شده است. این توافقنامه امضا شده در کنفرانس هایکپ در پاريس اين هفته برای IHG گروه حرفه ای سرمایه گذاری و صنعت سفر و گردشگری استرالیا باشد. پس از موفقیت IHGs مشارکت با سرمایه گذاری نرم افزار برای نام تجاری تعطیلات جنس اکسپرس در استرالیا هر دو حزب راه اندازی بیشتر IHG برندهای بازار کشف شده اند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelweekly.com.au/article/big-fat-hotel-wrap-26/

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. پر از پیتزا فروشی خوب, رستوران ها و فست فود می باشد. اینجا به لاک پشت ها است که سپرده تخم مرغ خود را و بسیاری از پرندگان مهاجر شده است. سایه بان تریلر خود را نیاز به کمی از مراقبت است، اما نسبتا حداقل است. قبل از شروع وسیله نقلیه خود را ضربه محکم و ناگهانی چتر پایین یا زمانی که شما سر پایین جاده تا آنها را باز نکنید در غیر این صورت به آنها امن. حتی کوچک سایه بان دسترس تریلر خود را گسترش می دهد و هنگامی که شما در زمین اردوگاه حل و فصل کردن این می تواند تمام تفاوت را. در ضلع جنوبی جزیره گنج کمی وجود دارد: جزیره از جريانات جزیره جريانات جزیره کوچک سنگ است. بسیاری از دلایل برای سایه بان بر روی تریلر خود قرار داده و همه آنها بهره مند شوند!.